Fiyat Hesaplama

Broşürlerde standart kuşe kağıt kullanılmaktadır.

Katlama şeklini mutlaka belirtiniz.


Toplam (KDV Hariç) : 91.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 91.00 TL

Ekonomik Broşür Katlamalı

Katlamalı broşür ve avantajlarını herkes çok iyi biliyor. Firmamız yıllardan, beri ekonomik broşür hazırlıyor. Ucuz broşür çeşitleri, sizin isteklerinizi en iyi şartlarda karşılamaya devam ediyor. Baskı adam avantajlarıyla birlikte en kaliteli seçenekleri yine fırsat şeklinde karşımıza çıkarmaya devam ediyoruz. Ekonomi kategorisinde bulunan bütün ürünlerimiz, hem kalitelidir hem de fiyatlarıyla sizin için çok uygun bir seçenek oluşturmaktadır.

Ekonomik Broşür Katlamalı Online Tasarım

Tasarım konusunda seçeneğiniz, gerçekten çok geniş size en iyisini ve en kalitelisini sunmak için çok yoğun mesai harcıyoruz. Online olarak tasarım avantajlarını, firmamızın size bir hediyesi olarak görmeniz lazım. Ekonomik olarak cazip fiyatlarla birlikte, olabilecek en makul koşulları oluşturuyoruz.

Ekonomik Broşür Katlamalı Kendin Tasarla

Katlamalı bir broşür, iyi bir reklam unsuru ve göz alıcı bir seçenektir. Dikkatleri üzerine çeken bu seçenek tanıtım konusunda gerçekten üzerine düşen görev yapmaktadır. Firmamız a4 broşür, a6 broşür ve A5 broşür seçenekleri ile birlikte, kendi tasarımınızı size en iyi şartlarda yapma fırsatı veriyor. İşte kabiliyetinizi sınamak için size mükemmel bir imkân. Oldukça uygun fiyatlarla birlikte bu imkânı değerlendirmeniz sizin adınıza avantajdır.

Ekonomik Broşür Katlamalı Seçenekleri Değerlendir

Bu zamana kadar mevcut imkânlarımızla beraber, olağanüstü modelleri oluşturmuş durumdayız. İyi bir tanıtım ve reklam unsuru olan ekonomik broşür hizmetleri ile mükemmel tasarım seçeneklerini bir araya getirmiş durumdayız. İstediğinizi seçebilir, bu kaliteli hizmeti en uygun şartlarda alabilirsiniz. Yüzlerce broşür tasarımı karşınızda erken gerçekten bunun sizin adınıza mükemmel bir fırsat olduğunu kesinlikle kabul etmelisiniz.

Kağıt CinsiMiktarFiyat
A4 -21x29,7 cm50 91.00 TL
100 110.00 TL
200 150.00 TL
300 200.00 TL
400 260.00 TL
500 310.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları