Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 540.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 540.00 TL

Ekonomik Baskı Tek Yön Broşür

Tek yönlü broşür açıklayıcı ve bilgi verici özelliği ile karşınızda. Makul fiyatlarla bundan iyi reklam ve tanıtım unsuru bulamazsınız. Daha geniş kitlelere ulaşmak için çok fazla para harcamadan bu ürünlerimize mutlaka göz atın!

Birbirinden farklı modelleri ile birlikte kısa öz ve etkili tanıtımın kaynağı haline gelen broşür, son dönemlerde yepyeni uygulamalarla beraber, herkesi şaşırtmaya devam ediyor. İnsanlar, işletmeler ya da kurumlar, kendi tanıtımlarını yaparken broşür tercihinde bulunabiliyor ve adeta yepyeni tasarımları ortaya koyabiliyor. Broşür tasarımı şeklinde karşımıza çıkan bu uygulama, oldukça kaliteli seçenekler için olumlu sonuç vermiştir.

a3 broşür, a4 broşür ve a5 broşür büyük umutlarla tercih edilirken, tanıtım reklam ve bilgi aktarımı konusunda mükemmel bir unsur olan tasarımların, grafikleri, yazıları ve tüm sayfa bütünlüğü etkileyici olup, insanları okumaya zorlamalıdır. Elbette ki burada tasarım konusunda yapılan çalışmaların öneminden bahsetmek gerekiyor.

Broşür Modelleri

Belki de çoğu kez karşımıza çıkmış olan birbirinden farklı el broşürü, bu zamana kadar çok dikkat etmediğimiz bir unsur olabilir. Esasında broşür üzerinde ne kadar profesyonelce çalışılmış ise o baskının amacına uygun olarak, insanların hakkında olumlu şeyleri kalmaktadır.

Birbirinden farklı ve işlevsel yönüyle ayrılan bu olağanüstü uygun şartlardaki kullanım unsuru, reklam ve tanıtım konusundaki mükemmel çalışmaları ile hep ön planda olmuştur. Tek yönlü broşür, katlamalı broşür ve arkalı önlü broşür seçenekleri ile birlikte, hayalinizdeki projeyi hayata geçirebilir, mükemmel bir tasarım ile birlikte en iyi sonuçlar ortaya koyabilirsiniz.

Broşür Tasarımı ve Sizin Yapabilecekleriniz

İşletmemiz ekonomik kaliteli ve acil problem çözücü yöntemleri ile birlikte, broşür konusunda size gerçekten önemli ve sağlam alternatifler sunmaktadır. Eğer siz de broşür oluşturma noktasında yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız, özellikle tasarım konusundaki seçeneklerimiz mutlaka görmelisiniz.

Online tasarım seçeneği, kendi tasarımını kendin yap seçeneği ve mevcut tasarımlar içerisinden yükleme seçeneği, her biri daha farklı ve daha özel olmakla birlikte, broşür hazırlama konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Ekonomik Broşür Fiyatları

Ekonomik ürünlerimiz fiyat olarak çok uygundur. Bütçenize en uygun olacak şekilde bütün ürünlerimizde makul koşullarda rakamlar, sizi de memnun edecektir. Sizin için özenli bir şekilde hazırlanmış olan broşür, acil ve ekonomik baskı ürün seçeneklerinin yanı sıra, fiyatlarıyla da sizin için en uygun seçenekleri ortaya koymuştur. Unutulmaz bir tasarımı gerçekleştirirken, bu yaptığınız çalışmadan yıllarca faydalanabilirsiniz. İyi bir tasarım müşteri kitlesinin artması reklam başarısının ortaya çıkması demektir.

BoyutMiktarFiyat
A3 -170 gr. Parlak Kuşe1000 540.00 TL
2000 720.00 TL
3000 945.00 TL
4000 1,180.00 TL
5000 1,390.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları