33x70 Poster

Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 14.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 14.00 TL

Kağıt Boyutu : 33x70 cm
Kağıt Özelliği : 115gr. / 170 gr. Kuşe - 200 gr. / 350 gr.

Poster Hakkında
Markanızı büyük kitlelere buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir.
Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina gibi dış mekankarda kullanabileceğiniz poster, tek bir gün içerisinde onbinlerce farklı kişiye ulaşılabilir. Dikkar çekici vir tasarım büyük bir etki bırakabilir.

Sipariş Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler
Poster üzerinde mesajların algılanabilir olması için, belli bir mesafeden de okunabilir olması gerekir. Font seçerken bu durumu göz önünde bulundurun.
Eğer büyük boy bir poster tasarlamayı düşünüyorsanız, kullanacağınız görsellerin çözünürlüklerinin de yüksek olmasına dikkat edin. Kaliteli bir baskı elde edebilmek için yüksek çözünürlüklü görseller ya da vektörel imajlara yer verebilirsiniz.

BoyutMiktarFiyat
33 x 70 cm - Poster / Afiş1 14.00 TL
5 30.00 TL
10 45.00 TL
25 100.00 TL
50 180.00 TL
100 230.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları